fbpx

שירותי פייסלאבּ דיגיטל, מתחלקים בין 4 תחומים שאנחנו באמת יודעים לעשות קצת יותר טוב מכל השאר

קמפיין מדיה

ניהול מלא של עמודי פייסבוק

ניהול זהות מותגית וכתיבת תכנים

הדרכות בשיווק דיגיטלי לעסקים ופרטיים

ניהול מלא של עמודי פייסבוק

פייסלאבּ חוקרים ולומדים את ערכי העסק שלך ובונים סביבו את פעילות הפייסבוק האפקטיבית ביותר עבורו, החל מגיוס קהל מטרה מדויק לעמוד, הקמת מערך של פרסום מודעות ממומן, דרך כתיבת תוכן וסטאטוסים, עם דגש על נראות ייחודית ומותאמת לפייסבוק.

קמפיין מודעות בפייסבוק

פייסלאבּ יוצרים עבורך תוכנית פרסום יעילה וממוקדת דרך שימוש בטכנולוגייה ייחודית המורכבת ממסרים משכנעים אשר יגיעו ישירות אל קהל המטרה שלך דרכן ניתן להגיע בדרך ממוקדת בדיוק אל הלקוח שאתה מחפש.

ניהול תוכן בעמוד הפייסבוק

פייסלאבּ גאה לעבוד עם מקצועני תוכן שאוהבים מילים. ובעיקר מילים שעושות לאנשים תחושות נעימות בבטן ומפעילות להם את המחשבה. דפי מותג שמייצרים תוכן מעניין, מרגש או מעורר מחשבה בפייסבוק (וברשת בכלל).

רוקחים לך הצלחה בפייסבוק

כיום זו כבר עובדה, הפרסום בפייסבוק הינו אחד מערוצי הפרסום האפקטיביים והאיכותיים בישראל ובעולם. מערכת הפרסום של פייסבוק משתכללת כל הזמן ומאפשרת כלים מתקדמים לפרסום מדיד, מפולח משתלם ורלוונטי.

ניהול תהליכים מול פייסבוק

איך מעצבים נכון עמוד פייסבוק? איך מקדמים את העמוד במנוע החיפוש של פייסבוק? איך משנים שם של עמוד פייסבוק? כל הדברים האלו הם אפשריים, אך מצריכים הבנה בכלים הטכניים ובבירוקרטיה מול פייסבוק.

פירוט מהלכי הניהול והקידום

עיצוב הדף העסקי, הקמת מערך של פרסום מודעות ממומן, יצירת מערך תוכן שיווקי וחברתי, ניטור העמוד ומעקב יום- יומי, מענה קבוע להודעות גולשים או העברתן לבית העסק ותחזוק שוטף של נראות העמוד.

גיוס קהל המטרה שלך בפייסבוק

ב- פייסלאבּ אנו חוקרים ומבינים אנשים. זו כבר עובדה ידועה שכמות לייקים אסטרונומית בעמוד העסקי בפייסבוק אינה ערובה להצלחה. לעומת זאת, קהל מטרה מפולח מייצר פעילות אפקטיבית הרבה יותר.

קמפיין מדיה מבוסס תוצאות

המומחיות שלנו היא לוודא שהמסרים שלך באמת מגיעים לקהל המטרה הנכון, בעיתוי ובדרך הכי אפקטיבית. בשילוב הכלים הטכנולוגים המתקדמים של פייסבוק אנחנו נייצר עבורך את התוצאות הטובות ביותר עבור המותג שלך בזירה הדיגיטלית.

רכש מדיה

פייסלאבּ מבצעים רכש מדיה חכם שיוצר מעטפת פרסום מקיפה בזירות חברתיות דיגיטליות. אנו בונים עבורך אסטרטגיית רכישת מדיה מפורטת ומותאמת ערוצי פרסום.

שיווק מותאם מובייל

פעילות מבוססת מיקום, חיבור הפעילות השיווקית בפייסבוק ובמדיה החברתית למובייל. פעילות מובייל מכוונת תוכן והנעת גולשים למעורבות ופעולה. פיתוח קמפיינים יחודיים, אפליקציות ועיצוב.

קמפיין מודעות בפייסבוק

פייסלאבּ יוצרים עבורך תוכנית פרסום יעילה וממוקדת המורכבת ממסרים משכנעים אשר יגיעו ישירות אל קהל המטרה שלך. אפשרות פרסום משתלמת וקוצרת הצלחה.

קידום סרטונים

פייסלאב מעניקים לך שירותי קריאייטיב והפקה של סירטונים אינטרנטיים. אנחנו נקדם את הסרטון שלך בכל הערוצים והפלטפורמות ונדאג לחשיפה ובאזז מול קהל המטרה שלך.

קמפיין שיווק חוזר - רימרקטינג

כלי זה מאפשר יצירת קהלים המותאמים אישית, מתוך המבקרים באתר האינטרנט שלנו ושיווק מודעות ומסרים מותאמים מראש ישירות אל הפיד שלהם.

קמפיין לחברת תיירות ונסיעות

כבר למעלה מ- 7 שנים שאנחנו נהנים לעסוק בפעילות שיווק מוצלחת עבור חברות נסיעות המורכבת מניהול זהות המותג שלכם בעמוד הפייסבוק העסקי.

ניהול זהות מותגית וכתיבת תכנים

פייסלאבּ עוזרים למותגים להקשיב לקהל שלהם במדיה החברתית, להבין אותם ולייצר שיח ומעורבות. אנו מאמינים באנשים לא בפלטפורמות, והכוח של התובנה החברתית הזו יוצרת עבורך ערך עסקי. אנחנו קוראים לזה חשיבה חברתית.

ניהול תוכן בעמוד הפייסבוק

מילים נכונות מפעילות לאנשים את המחשבה. דפי מותג שמייצרים תוכן מעניין, מרגש או מעורר מחשבה בפייסבוק (וברשת בכלל) מצליחים לגרום להיווצרות של שיחה סביבם ושומרים על רלוונטיות.

ניטור תוכן והגנת המותג

פייסלאבּ מספקת לך את ההזדמנות להניח אוזן על הקרקע הוירטואלית ולהקשיב לציפיות של אנשים מהעסק שלך ולדעת מה הם אומרים עליו. אנו נסייע לך לדעת היכן בדיוק אנשים מדברים על המותג שלך, ונתערב "בשיחה" בעת הצורך.

אסטרטגיה דיגיטלית

אבן הפינה של כל קמפיין מוצלח במדיה החברתית היא אסטרטגיית התוכן. בנייה של אסטרטגיית תוכן מפורטת ומקיפה מבטיחה כי קמפיין הפרסום שאנחנו יוצרים עבור המותג שלך ישיג מטרות יעילות ברורות, וניתנות למדידה.

ניהול זהות מותגית

המטרה היא לייצר חיבור בין הקהל למותג שלך ע"י מילים, תמונות ותכנים שיעודדו שיח פורה. בדרך הזו אנחנו מייצרים מעורבות עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי. מותג המצליח לייצר שיח מגביר את אהדת הגולשים, מייצר הזדהות ולבסוף נאמנות.

סיפור המותג שלך

כל האלמנטים של העסק או המותג שלך והמחשבה העומדת מאחורי יצירתם, החל מהצבעים או המרקם של האריזה וכרטיסי הביקור, ועד הצוות של האנשים שעובדים אתך הם המרכיבים של הסיפור השלם.

ניהול פעילות באינסטגרם

אנו נשמח לבנות עבורך פרופיל מותגי חזק ובולט שיניע את הגולשים לצלם את מוצריך ולשתף את תמונותיהם ברשתות החזותיות, ליצירת חשיפה ונראות מקסימלית.

רוצה להזניק את המותג שלך בדיגיטל? עכשיו זה הזמן לדבר איתנו